Хороскоп за денес (17.11.2023) за сите хороскопски знаци

Близнаци
Работа: Одличен ден е да започнете некои нови проекти или соработки, особено за оние членови кои имаат деловна врска со странство.

Љубов: Минувачки флерт, ново познанство, дополнително може да ви го подобри расположението во текот на овој ден.


Здравје: Можни метеоропатски реакции.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …