Хороскоп за денес (17.11.2023) за сите хороскопски знаци

Бик
Бизнис: На Биковите им претстои солиден ден. Нема причина за загриженост бидејќи очекувате поддршка од луѓе кои се авторитетни, а не е исклучена ниту нова деловна понуда.

Љубов: Ако сакате да си дадете чувство на задоволство, бидете поблаги од вообичаено со саканата личност.


Здравје: Физички замор.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …