Хороскоп за денес (17.11.2023) за сите хороскопски знаци

Јарец
Работа: Задоволството од успешно завршените професионални обврски ви дава добра основа да работите полека на нови планови. Можно е да ве очекува нов проект.

Љубов: Пред вас е доста фер ден да и прикажете барем пријатно изненадување или мал знак на внимание на личноста која многу ја сакате.


Здравје: Одлично.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …