Хороскоп за денес (17.11.2023) за сите хороскопски знаци

Лав
Работа: Крајот на работната недела Лавовите го дочекуваат прилично физички исцрпени и не многу ентузијасти за постигнатото. Ќе биде подобро.

Љубов: Ако планирате да ја следите правдата и кој е во право, а кој не, подобро веднаш да се откажете од неа.


Здравје: Замор, одморете се доволно.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …