Хороскоп за денес (17.11.2023) за сите хороскопски знаци

Девица
Работа: Ве очекува повеќе од задоволителен крај на оваа работна недела. Важно е да не се откажувате од вашите намери.

Љубов: Ако сте желни да преземете акција на љубовниот фронт храбро напред, неколку околности би требало да ви бидат во корист денес.


Здравје: Можни алергиски реакции.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …