Хороскоп за денес (17.11.2023) за сите хороскопски знаци

Стрелец
Работа: Во текот на овој петок ве очекуваат многу повици и разговори, пред се поврзани со некои нови и стари договори.

Љубов: Обидете се да го ублажите незадоволството на другата страна со отворен разговор и позитивно размислување.


Здравје: Можна главоболка.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 29.02.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Овенот денес би можел да очекува некои важни промени поврзани со планирањето на …