Хороскоп за денес (17.11.2023) за сите хороскопски знаци

Вага
Работа: Потенцијално нема да има поголеми пречки на деловен план за Вагите, поработете малку на подобра организација и попрецизни договори со соработниците.

Љубов: Не бидете премногу пасивни, но и не инсистирајте на ништо во текот на овој ден.


Здравје: Нема значајни предупредувања.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …