Хороскоп за денес (17.11.2023) за сите хороскопски знаци

Водолија
Работа: Претстои многу добар и успешен работен ден за Водолиите. Целата комуникација ќе биде главно на вас, а помош можете да очекувате и од некој кој е на власт.

Љубов: Со малку повеќе труд и пред се посветеност имате многу солидни шанси денес да бидете презадоволни.


Здравје: Одлично.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈАВА: Денес и во петок ОГРОМНО количество на Сахарска прашина и песок во воздухот на Балканот, и во Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски Поради изразеното јужно воздушно струење кое ќе го има над …