(ФОТО) Одлучиле се’ да заборават: Бившите сопружници „го закопале минатото“ и решиле да продолжат понатаму!

Добро познатиот холивудски пар растажил многумина астажил со објавата дека се разведуваат а и дека причината е Анџелина Џоли.
Актерот Бред Пит и актерката Џенифер Анистон неодамна се појавиле на Божиќна прослава и останале заедно до самиот крај. Многумина веднаш почнале да шпекулираат дали познатата двојка можеби се помирила.
Според многу странски медиуми, Џенифер и Бред решиле да го погребаат минатототокму за време за Божиќ и конечно да заборават дека Бред ја напушти Џенифер заради Ангелина, пренесува Cosmopolitan.


“Причината зошто двајцата сега се согласни е затоа што тие одлучија да го остават минатото зад себе и повеќе да не анализираат кој бил виновен. Обајцата сгледаат напред, а не наназад. Тој ја прифати одговорноста. Не разбирал колку болка тогаш и нанел на Џенифер. Бил толку маѓепсан од Ангелина во тој период што не можел да види подалеку од неа“, изјави извор близок на актерите за „US Weekly”“.
Тој додал дека двајцата продолжуваат да се дружат и имаат емоции еден кон друг, како и меѓусебна приврзаност.
„Кога Ценифер го гледа Бред,  се чувствува како да гледа драг пријател. Тие чувствуваат искрена поврзаност“, реколистиот извор на крајот.Тие со години делуваат како узори на своите поранешни партнери за тоа како треба да се однесуваат после распадот или разводот а дали меѓу нив има повеќе романтична емоција  ќе покаже времето. Празниците се време во годината кога треба да се биде со најблиските, а двајцата сè уште чувствуваат искрена поврзаност по сите овие години.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …