Tag Archives: џенифер анистон

Починал познат актер од серијата „Пријатели“

Легендарниот актер починал во болница во Арлингтон, Вирџинија. Ѕвездата на култната серија „Пријатели“, актерот Пакстон Вајтхед, починал на 86-годишна возраст. Актерот, кој глумеше и на Бродвеј и беше редовен гостин во голем број емисии од 1990-тите, починал во петокот во болница во Арлингтон, Вирџинија. Неговиот син, Чарлс Вајтхед, ја потврдил …

Повеќе »

(ВИДЕО) ГОРДО ГИ НОСИ СЕДИТЕ: „Добро изгледаш за своите…“ е комплимент кој особено ја полудува Џенифер Анистон

„Се чувствувам подобро во мојот ум, тело и дух отколку во моите 20-ти.“ Џенифер Анистон (54) во најновите објави на Инстаграм гордо ги покажа своите сиви прамени, а многумина фасцинираше со својата природност. Во краткото видео актерката носеше едвај видлива шминка, а целта на видеото беше всушност да промовира третман …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) СЕ ИЗВИНИЛ – На пејачот му пукнале панталоните меѓу нозе за време на концертот, Џенифер Анистон се’ гледала од првиот ред

Еден од најпопуларните пејачи и омилен на жените Хари Стајлс доживеал непријатна ситуација на својот последен концерт. Имено, за време на концерт во Инглвуд, Калифорнија, енергичен како и секогаш, Хари ги изведувал своите хитови кога во еден момент му пукнале панталоните, меѓу нозете. The moment Harry realized he ripped his …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Романтичен крај на ноември на Filmbox

Нема подобар начин да се подготвиме за последниот месец од годината од уживање во романтични драми на малите екрани. Овој ноември, Filmbox ве води на романтично патување. „Реконструкција“ „Реконструкција“ е психолошки романтичен драма филм и режисерско деби на Кристофер Бое. „Ова е филм. Ова е конструкција“, најавува нараторот на самиот …

Повеќе »

(ФОТО) Починал таткото на Џенифер Анистон: „Благодарна сум што отиде во рајот во МИР – без болка“

Актерката со емотивна порака се простила од својот татко Џон Анистон, таткото на Џенифер Анистон, починал во петокот на 89-годишна возраст. Познатата актерка се простила од својот татко и објавила серија нивни заеднички фотографии кои ги шокирале сите нејзини фанови. View this post on Instagram A post shared by Jennifer …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Приказните завршија – Џенифер Анистон никогаш поискрена: „Направив се само за да останам бремена“

Годините и годините на шпекулации за потенцијалните причини зошто Џенифер Анистон не сакала или не можела да има деца конечно завршија, бидејќи саканото лице на серијата „Пријатели“ реши да ги прекине гласините. Имено, Џенифер си ја отвори душата во никогаш поискрено интервју за „Allure“ и јавно проговори за борбата за …

Повеќе »

(ФОТО) „Прашање на принцип“: Џенифер Анистон, наводно, ќе го тужи Бред Пит за 100. милиони долари

ЏЕНИФЕР АНИСТОН наводно е подготвена да го тужи својот поранешен сопруг Бред Пит за 100 милиони долари, а причината е деловна, пренесува Marca. Имено, неодамна било откриено дека Бред Пит имал намера да ја продаде заедничката продукциска куќа „План Б“, која ја основаа на почетокот на 2000-тите додека се уште …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Анистон објавила фотографии од одмор: Покажала совршено вајано тело

Познатата американска актерка Џенифер Анистон на својот Инстаграм профил објавила фотографии од одмор. Џенифер неодамна отиде на заслужен одмор со своите пријатели. View this post on Instagram A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) Таа ги воодушевила своите следбеници со фотографии во бикини на кои покажала совршено извајано тело. Фото: …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Анистон НА СТОЛБОТ НА СРАМОТ ЗАТОА ШТО НЕ САКА ДЕЦА и затоа што кариерата и е на прво место – Таа остро одговорила: „Не знаете зошто го направив тоа!“

Холивудската миленичка и ѕвезда на серијата „Пријатели“ Џенифер Анистон, по емотивно турбулентниот период поради разделбата со колегата Бред Пит, често се соочувала со обвинувања дека кариерата и е поважна од семејството и дека никогаш не сакала да има деца. Во едно неодамнешно интервју, Џенифер Анистон изјавила дека сака да има …

Повеќе »