(ВИДЕО+ФОТО) Повторно изненади: Роналдо во живо на фановите им го соопштил името на ќерката!

Кристиано Роналдо следниот месец ќе стане татко по четврти пат, но овој пат поразлично е тоа што јавноста ја знае мајката на неговото дете.

Perfect pic 🙌🏽🔥


A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on


Kisses 😘

A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on


Неговата девојка Георгина Родригез која е во осмиот месец во бременоста и нејзиното момче Роналдо го објавиле името на нивната ќерка.

Алана Мартина е името кое го предложиле двајцата откако Роналдо сакал неговата ќерка да се вика Алана, додека Георгина го предложила името Мартина.
Инаку португалскиот репрезентативец веќе ги има синот Кристиано Јуниор од сурогат мајка, а ова лето ги доби и близнаците Ева и Матео исто така од сурогат мајка.

Last night ✨ swipe for more 😍

A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Американскиот актер (66) уживал на плажа со сопругата (27) и ќерката (22)

АКТЕРОТ Долф Лундгрен е фотографиран на плажа во Сардинија во добро друштво. Имено, 66-годишниот актер …