Tag Archives: преслекуавње

(ФОТО) Селена Гомез цел ден се преоблекувала

Во еден ден променила пет аутфити Меѓу славните дами во последно време завладеал еден интересен тренд. Се чини кога сте славни и богати еден аутфит дневно не е доволен, но уште попопуларно е ако тоа го направите пет или шест пати. Неодамна глумицата Кејт Босфорт во ист ден е видена …

Повеќе »