Tag Archives: комплименти

(ВИДЕО) Концерт на Ѓоко Ѓорчев во Неготино: „Прекрасна и незаборавна вечер“ – „Концерт за душа! Прекрасно!“

„Неготино за својата легенда и Ѓоко Ѓорчев за својот град“, се одржи синоќа, сабота, во старата чаршија на родниот град на македонскиот Том Џонс кој со своите соноќешни изведби апсолутно го надмина тој псевдоним. Ѓорчев пееше за сите негови фанови, сите присутни кои ја исполнија старата чаршоја бидејќи дојдоа да …

Повеќе »

(ФОТО) МОНИКА БЕЛУЧИ ВО НАЈТЕСЕН ЦРН ФУСТАН И ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ ПОКАЖАЛО ГОЛЕМО ДЕКОЛТЕ: Никогаш не изгледала послабо!

Моника Белучи (57) се појавиЛА на забавата по ревијата на „Долче и Габана“ и оставила силен впечаток кај сите присутни. Моника Белучи на ревијата на „Долче и Габана“ се појавила облечена во црн тесен фустан кој достигнувал до под колената. Со овој фустан актерката носела и црни тесни чизми со …

Повеќе »

(ФОТО) АКТЕРОТ НЕ ГИ СИМНУВА РАЦЕТЕ ОД 13. ГОДИНА ПОСТАРАТА СОПРУГА – Бесрамно ја навредуваат „најгрдата среќничка“ а тој се уште е лудо вљубен

Хју Џекмен не се стега од гушкање со сопругата во јавност, дури и ако во тој момент се наоѓаат на трибините на УС Опен. Хју Џекмен и неговата сопруга Дебора Ли Фурнес се големи љубители на тенисот, а исто така пријатели со Серена Вилијамс, па сосема очекувано беше двојката да …

Повеќе »

(ВИДЕО) ИНТЕРЕСНА СЦЕНА – Слон во кинеска зоолошка градина му вратил чевел на дете

– Ништо во ова не е убаво. Тажна глетка на заробено животно во мал заграден простор – напишала една личност Слон во источната кинеска провинција Шандонг му вратил чевел на мало момче откако паднал во неговото живеалиште во зоолошката градина. На видеото објавено на Твитер се гледа како слон зграпчува …

Повеќе »

(ВИДЕО) „Жешка“ снимка на Елизабет Харли во микро бикини

Актерката која привлекува внимание каде и да се појави, знае на вистински начин да ја рекламира својата модна линија на костими за капење. Елизабет Харли (57) неодамна ја воодушеви публиката со кратко видео на кое скока во ситно сино бикини со златни детали и гордо ги покажува своите атрибути. Очекувано …

Повеќе »

(ФОТО) Вергара објавила фотографии од роденденската прослава, луѓето пишуваат: „Како ти имаш 50. години?

СОФИЈА ВЕРГАРА денеска го слави својот 50-ти роденден. Таа на Инстаграм објави неколку фотографии од прославата. Таа имала две торти и уживала во шампањско со своето друштво. View this post on Instagram A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) За да го прослави роденденот, Софија облекла долг летен фустан со …

Повеќе »

(ВИДЕО) Андријана Петрушовска доминираше во „Ѕвездите на Гранд“: Атрактивната Македонка влезе во полуфинале, а со својот стајлинг ги остави сите со отворени усти!

Полека, но сигурно нашата претставничка во најпопуларното музичко натпреварување во регионот, „Ѕвездите на Гранд“, Андријана Петрушовска обезбеди влез во полуфиналето. Со одлична изведба на песните „Ја волим свој грех“ и „Инсомниа“, Андријана освои пет од вкупно шест гласови на жирикомисијата и со тоа обезбеди бараж-натпреварување од каде всушност беше избрана …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) „ПРЕМНОГУ Е СЛАБА“: Клои Кардашијан ги загрижила фановите со својот изглед, фустанот покажал се’

Клои Кардашијан, Крис Џенер и Кендал Џенер излегле на вечера во Западен Холивуд. Клои изгледала неверојатно во фустан од латекс Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан предизвикала загриженост кај обожавателите откако излегла во „гол“ фустан од латекс. Клои (37) изгледала неверојатно додека уживала на вечера во Западен Холивуд со нејзината мајка Крис …

Повеќе »

(ФОТО) „Костим за капење од змијска кожа“ но и телото ја отворија летната сезона

Британската актерка и модел повторно ги воодушеви обожавателите. Елизабет Харли (56) е ѕвезда на социјалните мрежи, особено на Инстаграм. Таа редовно објавува бомбастични фотографии во костими за капење од сопствената колекција, а нејзината последна објава потврди дека таа е нивна кралица. View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »