(ФОТО) Занесната водителка открила многу – „Ти си новата Бонд девојка“

Многумина со причина ја нарекуваат една од најубавите жени на светот.
Англиската водителка Маја Џама (28) решила старата година да ја испрати со атрактивна фотографија!

Маја ја започна својата кариера на ТВ како водителка, работеше како водителка на „Brit Awards,“, работеше и на радио, а сега води многу популарна емисија во Британија – „Love Island“.


Таа често споделува атрактивни содржини на мрежите, а сега смело позира во бикини и ги открива своите заносни облини: „Толку божествена“, „Следната Бонд девојка, вау“, „Изгледаш совршено“, „Ти си совршена“, Шакира, Шакира“, и пишувале…

View this post on Instagram

A post shared by Maya Jama (@mayajama)


Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отворен е конкурсот „После дождот“ во чест на јубилејот 30 години од македонскиот и светски класик „Пред дождот“

Ако си млад филмаџија, музичар, графичар, ликовен уметник…поканет (а) си да учествуваш на конкурсот „После …