(ФОТО) МОНИКА БЕЛУЧИ ВО НАЈТЕСЕН ЦРН ФУСТАН И ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ ПОКАЖАЛО ГОЛЕМО ДЕКОЛТЕ: Никогаш не изгледала послабо!

Моника Белучи (57) се појавиЛА на забавата по ревијата на „Долче и Габана“ и оставила силен впечаток кај сите присутни.
Моника Белучи на ревијата на „Долче и Габана“ се појавила облечена во црн тесен фустан кој достигнувал до под колената. Со овој фустан актерката носела и црни тесни чизми со вртоглави потпетици, а сите коментирале дека Моника никогаш не изгледала послаба.

This image has an empty alt attribute; its file name is monika-beluci-1-1-826x1024.jpg


Поранешната муза на модниот бренд Долче и Габана дошла сама на ревијата, а потоа и на забавата за да го поддржи овој бренд со кој своевремено тесно соработувала. Сега нивното заштитно лице е нејзината ќерка Дева.
Нејзиниот изглед бил проследен од бројни фотографи кои не можеле да одолеат на занесната фигура на популарната актерка.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Годишен концерт на Културно уметничкото друштво Таше Милошевски

Во Спортската сала во Ресен, вечерва, со почеток во 19:00 часот ќе може да уживате …