Tag Archives: комплименти

(ФОТО) Пејачката во предизвикувачко бикини:„Твоето тело не е реално!“

Често не радува со разголени фотографии… Пејачката Рита Ора (29) повторно ги воодушеви своите обожаватели со предизвикувачка фотографија. Поточно, Рита на својот Инстаграм профил објавила провокативна фотографија за која се појавиле бројни коментари од нејзините фанови. Таа се сликала покрај базен во минијатурно бикини, па нејзината тенка фигура но и …

Повеќе »

(ВИДЕО) УСПЕШНО ВРАЌАЊЕ – Македонската кандидатка Сања Тодоровиќ повторно во „Ѕвездите на Гранд“: И’ сите ги воодушеви!

Саша Поповиќ истакна дека кај Сања од првиот круг во претходната сезона досега се чувствува огромна разлика… Во најновата емисија на „Ѕвездите на Гранд“ настапуваа повеќе македонски кандидати, но најголем впечаток остави Сања Тодоровиќ од Скопје. Сања се претстави со песните „Вукови“ од Емина Јаховиќ и „Тек је 12 сати“ …

Повеќе »

(ФОТО) Диктира трендови: Меган Маркл најмоќно лице во светот на модата

Меган Маркл, војвотката од Сасекс и сопругата на принцот Хари уште од моментот кога стана свршеница на еден од најпосакуваните ергени од кралските палати, е во фокусот на светот на модата, и сè што се облекува веднаш станува нов тренд… Убавата актерка родена во Калифорнија, која стана мајка на малечкиот …

Повеќе »

(ФОТО) Баба Неда Украден се забавувала на море и позирала во костум за капење

Неда Украден на СМС фестивалот во Водице, Хрватска, го повела својот личен визажист, белграѓанинот, Александар Савиќ, а на забавата танцувала и уживала во странските хитови… Откако Неда Украден (68) овој викенд со часови се подготвувала за 11. СМС фестивал во Водице, и ја „запалила“ публиката со новиот сингл „Најтешко е …

Повеќе »

(ФОТО) Ева Лонгорија на карипски остров ужива со деветмесечниот син

Ева Лонгорија ужива во егзотичнито карипски остров Сент Бартс, каде со сопругот Хозе Бастон и својот деветмесечен син, Сантијаго, времето го минува на песочните плажи. А, колку уживаат во заедничките моменти се гледа и на фотографијата која Ева ја објавила на својот профил на Инстаграм. „Бебе на плажа“, напишала под …

Повеќе »

(ФОТО) „Беше поубава пред операциите“: Хурем покажала фотографија од 16. години!

Турската глумица Мерјем Узерли, најпозната по улогата на султанијата Хурем, покажала како изгледала со 16. години. „Sweet 16″, напишала глумицата покрај фотографијата за која добила повеќе од 160. илјади лајкови и бројни комплименти. Иако некои забележале дека на фотографијата има неоправилен нос, бројни фанови биле полни со комплименти за нејзиниот …

Повеќе »

(ВИДЕО) Браво за Елена Велевска и Панчо ДНК: Јавно покажаа што мислат за новата песна на Лозано!

Суетата е дел од сечија личност. Кај некого е поизразена, а кај некого и воопшто ја нема. Но, кога станува збор за музичарите сигурно ја има. Иако, кај некои е попрусутна, а други и’ не и даваат значење… За секој еден естраден уметник најголемото задоволство доаѓа кога публиката ти ги …

Повеќе »

(ФОТО) Лепа Брена во 58. година ги покажала нозете и покажала дека и’ понатаму е „бомба“

Иако има 57. години Лепа Брена има тело на кое би можеле да завидуваат и многу помлади жени. Тоа повторно го покажала објавувајќи фотографии од одморот во егзотичните Малдиви каде позира во фустан со висок шлиц и ги покажува своите долги нозе. Maldivi 2018 A post shared by Lepa Brena …

Повеќе »