(ФОТО) Позната актерка во шестата деценија позирала во костим за капење: „Не си се промениле од 1999 година!“

Познатата актерка Хедер Греам привлекува внимание со својот изглед и во шестата деценија.
Имено, Греам вчера на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои позира во костим за капење на плажа, покажувајќи како изгледа на 54 години.
Во серијата фотографии што ги сподели на Инстаграм таа носи бел дводелен костим за капење, а на некои фотографии позира и во син фустан на плажа.

Оваа актерка изгледа речиси исто како во 1990-тите кога глумеше во филмската франшиза на Остин Пауерс, што нејзините обожаватели го забележаа.
„Толку жешко. Заборавете дека таа има 53 години, што е неверојатно“, „Дали си вистинска“, „Изгледаш магично“, „Не старее“, „Изгледа прекрасно“, „Сè уште е моја љубов од детството“, „Божица“ „Кралица“, „Не си променета од улогата во 1999 година“, беа само дел од коментарите.
Потсетуваме, покрај филмовите за Остин Пауерс, Хедер Греам глумеше во филмовите „”Hangover”, „Killing me softly”, „Scream”, „Boogie Nights”, „License to drive”, „On a Wing and a Prayer” и многу други.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Годишен концерт на Културно уметничкото друштво Таше Милошевски

Во Спортската сала во Ресен, вечерва, со почеток во 19:00 часот ќе може да уживате …