Tag Archives: филери

(ФОТО) Откако беше обвинета за фотошопирање фотографии, актерката откри како изгледа без шминка

Откако беше обвинета дека изгледа непрепознатливо на фотографиите, Салма Хајек на Инстаграм го покажа својот изглед без шминка, а обожавателите го пофалија нејзиниот природен изглед. – Се будам и бројам колку побелени влакна и брчки утрово ја „уништија“ забавата“, напишала 56-годишната актерка со фотографијата која собрала повеќе од 200.000 лајкови. …

Повеќе »

(ВИДЕО) СОБРАЛА ИЛЈАДНИЦИ КРИТИКИ – Според експертите, таа го имала најсовршеното лице на светот, а сега многумина не ја препознаваат

Иако беше позната како една од жените со најсовршено лице врз основа на анализата што ја направија експертите според теоријата на златниот пресек, омилената холивудска актерка ги изненадила сите со својот изглед при последното појавување во јавноста. Оскаровката Натали Портман гостуваше во „The Late Late Show“ со Џејмс Корден, каде …

Повеќе »

(ФОТО) Беше една од најубавите жени на светот, а сега е тешко да се препознае

Никол Шерзингер, која многумина ја сметаат за една од најубавите жени на светот, ги изненади обожавателите со најновите фотографии на кои тешко се препознава. Пејачката на некогаш популарната женска група Pussycat Dolls е чест гостин на холивудските забави и настани, но секое нејзино појавување предизвикува лавина реакции поради лицето кое …

Повеќе »

(ФОТО) Дали може да изгледа „пошироко“? Ким Кардашијан се стегнала во панталони па ги оставила без текст сите кои ја виделе!

Кога најпознатата од сите реални sвезди ќе се појави во Лос Анџелес, сите зинуваат во чудо. Не било возможно да се сврти погледот од широките колкови и огромниот задник на Ким Кардашијан. Реалната ѕвезда, како да токму тоа да го сакала: се стегнала во беж панталони со реси, додека на …

Повеќе »

(ФОТО) За улога се здебелила 20. кг, па се изобличила со пластична операција: Вака денес изгледа Рене Зелвегер

Глумицата денес има 48. години, а изгледа потполно поинаку во однос на почетокот на кариерата… Рене Зелвегер тврди дека немала естетски корекции на своето лице, но нејзините фотографии го покажувале спротивното.

Повеќе »