(ФОТО) За улога се здебелила 20. кг, па се изобличила со пластична операција: Вака денес изгледа Рене Зелвегер

Глумицата денес има 48. години, а изгледа потполно поинаку во однос на почетокот на кариерата…


Рене Зелвегер тврди дека немала естетски корекции на своето лице, но нејзините фотографии го покажувале спротивното.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: На денешен ден пред 5 години почина еден од најголемите македонски филмски режисери и сценаристи Кирил Ценевски

Кирил Ценевски е роден во Крива Паланка на 28 јануари 1943 година. Тој беше истакнат …