Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 02.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Стрелец
Работа: Потрудете се да бидете присебни и смирени, бидејќи денес ве очекуваат турбуленции на деловен план, во вид на одложување на некои договори, одложување на рокови.

Љубов: Во никој случај не е поволен ден за долги приказни и дискусии со саканата личност. Денес можете да бидете многу чувствителни за различни прашања.


Здравје: Зголемен стрес, нервоза.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …