Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 02.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Шкорпија
Работа: Ќе има искри и тензии помеѓу вас и луѓето со кои работите, па најдобро би било да се фрлите исклучиво на вашиот дел од работата.

Љубов: Намалете ја импулсивноста, не донесувајте одлуки на лет, бидејќи подоцна може да зажалите. Бидете трпеливи колку што е можно, свртете ги работите на позитивно.


Здравје: Нема значајни предупредувања.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …