Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 02.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Водолија
Работа: Повремено може да доведе до отежната комуникација со колегите и претпоставените, што ќе доведе до расправии и нервоза. Многумина не можат да го следат вашето темпо и тоа деновиве е многу нагласено.

Љубов: Не е поволен ден за оние кои се во врски, бидејќи се чувствуваат како да се притискаат еден на друг, што може да создаде тензии и несогласувања.


Здравје: Стрес, главоболка.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …