Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 02.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Лав
Работа: Некои договори нема да функционираат како што сте планирале и може да дојде до расправии и поради тоа нема да можете навреме да ги завршите сите договорени обврски.

Љубов: Ќе мора да ја намалите импулсивноста, потребата за расправии и да го контролирате расположението, кое може да биде многу променливо.


Здравје: Исфрлете ја негативната енергија преку физичка активност.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …