Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 02.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Вага
Работа: Иако овој ден може да ви изгледа и драматичен и многу стресен, мора да најдете модел за да ја доведете работата до крај.

Љубов: И двајцата ќе бидете напнати, ексклузивни еден кон друг, посесивни и нервозни. Најдобро ќе биде да се задржи низок профил.


Здравје: Можна чувствителност на уринарниот тракт.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …