(ФОТО) Ријана ја објави првата фотографија од трудничкиот стомак и собра речиси 25. милиони лајкови

ОТКАКО и официјално беше потврдено дека е бремена, Ријана на својот Инстаграм профил ја објави првата фотографија од трудничкиот стомак, која за само неколку часа им се допадна на речиси 25. милиони корисници.
„Како бандата стигна до месецот на црната историја“, напиша таа во описот.

Пејачката минатиот викенд ги потврди гласините дека го очекува своето прво дете со раперот А $ АП Роки, кога го покажа голиот труднички стомак додека излегуваше во Харлем.Гласините за бременоста на Ријана почнаа да кружат уште во ноември минатата година, но таа тогаш тоа го демантираше.
Парот е во врска од 2020. година


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Национално триатлон првенство – Дојран 2024

Викендов во Дојран, во организација на Триатлон федерација на Македонија и Општина Дојран, ќе се …