(ФОТО) Натали Грубовиќ роди ќерка!

Водителката и поранешна бинго-девојка Натали Грубовиќ синоќа се породила во „Систина“ во Скопје. Таа и нејзиниот сопруг, адвокатот Дрен Глушаќ го добија своето прво дете, ќеркичка, пишува Либертас.


Како што е познато, пред неколку години Натали се пресели во Белград каде се обиде да изгради манекенска кариера, но изгради прекрасен брачен живот кој сега е крунисан и со првата принова.
Честитки Натали!


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Американскиот актер (66) уживал на плажа со сопругата (27) и ќерката (22)

АКТЕРОТ Долф Лундгрен е фотографиран на плажа во Сардинија во добро друштво. Имено, 66-годишниот актер …