(ФОТО) Гордана Ѓорчева ги покажа најголемите богатства!

Со години ја следиме и за неа времето како да застанало. Но, факт е и дека без оглед какви вести ни соопштува задоволство е да се гледа и слуша бидејќи Гордана Ѓорчева е една од најдобрите македонски презентерки на вести. Со одличен однос пред камерите, а секако и дикција…

This image has an empty alt attribute; its file name is gordana-gjorceva-nas.jpg
Животот не ја мазеше (рано го загуби сопругот, нашиот познат актер Бранко Ѓорчев, но животот продолжува, едноставно – така мора.
Презентерката на Дневникот на МТВ, Гордана Ѓорчева неодамна по втор пат стана баба, чувство кое, како што велат, е незаменливо.
Кон крајот на септември Гордана напиша:
„ВЕРА СЕ РОДИ!
ВАЊА СИ ДОБИ СЕСТРИЧКА!
МАМА ЛУЦИ И ТАТО АЛЕКСАНДАР СИ ИМААТ И ЌЕРКИЧКА!“


This image has an empty alt attribute; its file name is gordana-gjorceva-so-vnucite.jpg

Но, времето поминува, дечињата си растат, а денес Гордана објави фотографии со внучињата Вања и Вера…


„Мајкини,
Богатство мое 💖💖💖“

This image has an empty alt attribute; its file name is gordana-so-vnucite.jpg


Фото: Принтскрин/Facebook

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Концерт на грчкиот бенд „The Bonnie Nettles“ во Агора

Вечерва со почеток во 21:30 часот, во кафе барот Агора во Куманово, ќе се одржи …