(ВИДЕО) ДЕТАЛЕН ПРЕГЛЕД – Урнебесно видео на тиктокерка: Дали дечкото ја изневерил?

Повеќе од пет милиони луѓе ги следат на Тикток
Гутјер и Моли, популарна двојка на Тикток, секојдневно ги смеат и забавуваат своите следбеници. Овој пат објавија видео на кое Моли го проверува своето момче дали ја изневерил.
Првото нешто што го направила е да го провери неговиот мобилен телефон, а потоа да провери дали мириса на друга девојка.
Повеќе од пет милиони луѓе ги следат на Тикток.
Погледнете го видеото.

@le20veineux Elle est jalouse 🤷🏻‍♂️ She is jealous 🥰 #couple #couplegoals ♬ B.O.T.A. (Baddest Of Them All) – Eliza Rose & Interplanetary Criminal


Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …