(ФОТО) „Би сакала дете“: Ирина Шајк му дала уште една шанса на Бредли Купер?

„Среќна е што може слободното време да го поминува со Бредли“, рекол извор близок до супермоделот.
Гласините дека Ирина Шајк и актерот Бредли Купер ја обновиле својата романса станаа се се’ посилни. Извор, близок до актерката, за магазинот „People“ изјавил дека познатата манекенка се чувствува удобно во друштво на поранешниот сопруг, а нејзините чувства кон него станале поинтензивни.

This image has an empty alt attribute; its file name is irina-i-bredli-1-585x1024.jpg


Тие двајца неодамна биле фотографирани додека шетаат по улиците на Њујорк, што дополнително ги потврдува изјавите на неименуваниот извор. Тој објаснил дека Ирина, како и Бредли Купер, долго време се без партнер, а таа дистанца од гледање со други луѓе ги зближила поранешните сопружници.

„Ирина е многу среќна што може да поминува време со Бредли. Таа многу го сака”, рекол тој и додал дека манекенката би сакала повторно да бидат заедно.


This image has an empty alt attribute; its file name is irina-i-bredli-2.jpg

„Ирина сака да го гледа Бредли како поминува време со нивната ќерка. Тој е прекрасен татко”, изјавил изворот за „People” и продолжил: „Таа би сакала тие повторно да бидат заедно”.


This image has an empty alt attribute; its file name is bredli-kuper-i-irina-sajk-so-kerkata.jpg
Не е тајна дека манекенката сака уште едно дете, а извор близок до споменатиот магазин тврди дека Ирина „би сакала нејзината ќерка да има брат или сестра“, а Бредли немал ништо против таа идеја.
Ниту едниот, ниту другиот се уште не објавиле ништо за овие наводи на магазинот „People“.

Извор: b92

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …