(ВИДЕО+ФОТО) ПОРАНЕШНИОТ ПРИЈАТЕЛ „ГО УНИШТИЛ“ ЏОНИ ДЕП НА СУДЕЊЕТО: Открил одвратни детали за актерот! НИКОЈ не може да верува во ова!

Милиони обожаватели ширум светот секој ден го следат судењето меѓу поранешните сопружници, актерските ѕвезди Џони Деп и Амбер Херд. Поранешниот близок пријател на Деп, Тајлет Рајт, последен сведочел и дал нови детали.
Рајт пред судот раскажал за наводниот разговор што го имал со Деп по неговата венчавка со Херд, пишува Mirror.

This image has an empty alt attribute; its file name is amber-herd-1.jpg


„Ние сме во брак и сега можам да ја удрам со тупаница во лицето и никој ништо да не ми може“, го цитирал Рајт Деп.
Рајт тврди дека Деп бил убава и љубезна личност кога бил трезен, но кога бил во пијана или дрогирана состојба знаел да се претвори во многу сурова и мизогинска личност.

 


 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Justice For Johnny Depp (@johnnydeppcase)Тој исто така додал дека Деп му признал дека имал проблеми во минатите врски со Кејт Мос и Винона Рајдер поради злоупотреба на супстанции.

„Таа не е талентирана и кога цицките ќе почнат да и се спуштаат и лицето ќе и се збрчка, никој нема да се интересира за неа“, изјавил Рајт, цитирајќи ги наводните зборови на Деп.
Тајлет рекол дека Деп наводно бил убеден дека Амбер го изневерува со сите мажи и жени со кои дошла во контакт. Амбер сега возвратила со тужба против Деп за 100 милиони долари.

Фото: Принтскрин/YouTube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Годишен концерт на Културно уметничкото друштво Таше Милошевски

Во Спортската сала во Ресен, вечерва, со почеток во 19:00 часот ќе може да уживате …