Tag Archives: амбер херд

(ВИДЕО) Амбер Херд: „Најлошо е кога некој зборува за сексуален напад и не му се верува!“

Вчера беше објавено целосното интервју на Амбер Херд со Савана Гатри за NBC News Dateline. Амбер во интервјуто изјавила дека е застрашувачко што адвокатскиот тим на Деп ја испрашувал за нејзините обвинувања против актерот за сексуален напад. „Најлошото и најстрашното нешто за секој што зборува за сексуално насилство е да …

Повеќе »

(ФОТО) Ѕирнете во ЛУКСУЗНИОТ ПЕНТХУС на Џони Деп и Амбер Херд: Сега се продава за 1.700.000 долари!

Овој имот беше споменуван многу пати за време на судењето на Џони Деп и Амбер Херд, а откако тие официјално се разведоа, станот е на продажба. Овој стан се наоѓа во една од зградите што личи на историја во Лос Анџелес, на познатиот Бродвеј! Поранешниот стан на Џони Деп и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Амбер Херд сака да стави крај на својата агонија со Деп: „Луѓето сакаат да ме убијат и ми го кажуваат тоа“

Џони Деп (58) ја тужи Амбер Херд за клевета, тврдејќи дека тоа му го уништило угледот и кариерата затоа што во колумна од 2018. година објавена од Washington Post напишала дека била изложена на семејно насилство за време на бракот. Амбер Херд рекла дека само сака Џони Деп „да ја …

Повеќе »

ПОСЛЕДИЦИ ОД СКАНДАЛОТ – ИСФРЛЕНИ СЦЕНИ СО АМБЕР ХЕРДА ОД НОВИОТ АКВАМЕН, А СЕГА ОТКРИЕНА ПРИЧИНАТА: Еве што велат продуцентите за поранешната сопруга на Џони Деп!

Судската битка на Амбер Херд со Џони Деп воопшто не и помага на кариерата. Откако во 2017. година стана дел од „Лигата на правдата“, а потоа го сними хитот „Аквамен“, нејзината кариера сега стагнира. Амбер е свесна за лошиот период во кариерата, а тоа го потврдила и во сведочењето пред …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОРАНЕШНИОТ ПРИЈАТЕЛ „ГО УНИШТИЛ“ ЏОНИ ДЕП НА СУДЕЊЕТО: Открил одвратни детали за актерот! НИКОЈ не може да верува во ова!

Милиони обожаватели ширум светот секој ден го следат судењето меѓу поранешните сопружници, актерските ѕвезди Џони Деп и Амбер Херд. Поранешниот близок пријател на Деп, Тајлет Рајт, последен сведочел и дал нови детали.Рајт пред судот раскажал за наводниот разговор што го имал со Деп по неговата венчавка со Херд, пишува Mirror. …

Повеќе »

(ФОТО) Твитер гори, пронајдени докази: Амбер Херд на судењето користела цитати од филмови?

Судењето на Амбер Херд и Џони Деп продолжува да го привлекува вниманието на јавноста, а сведочењето на актерката Амбер Херд на многумина им звучело многу познато, па нашле цитати од филмовите и ги споредиле со нејзините изјави. Во своето последно сведочење, актерката се присетила на голем број трауматични и контроверзни …

Повеќе »

(ФОТО) После мачниот развод од Џони Деп славната глумица станала мајка

Актерката Амбер Херд на Инстаграм открила дека добила бебе. „Многу сум возбудена што ја споделувам оваа вест со вас. Одлучив да имам дете пред четири години. Сакав да го сторам тоа под мои услови”, напишала таа откривајќи дека својата ќерка ја нарекла Оонаг Пејџ. View this post on Instagram A …

Повеќе »

(ФОТО) Докажана насилната страна на познатиот глумец: Деп во проблеми!

На фотографиите се гледаат модринки по лицето и телото кои наводно и ги нанел токму Деп, а во налет на бес глумецот наводно и искорнал прамени коса… Откако бракот помеѓу актерскиот пар завршил бурно и со многу „валкани детали“, сега продолжил и на суд. Амбер Херд (32) го обвинила глумецот …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Aquaman ги урива сите рекорди!

Американскиот филм „Aquaman”, за истоимениот суперхерој креиран во лабораторијата на DC Comics, доживеал неверојатен успех ширум светот, а до сега на глобалната сцена заработил 822. милиони долари. Филмот „Aquaman” веќе ги надминал успесите на „Wonder Woman” чија вкупна заработувачка била 821. милион долари. Инаку и’ „Aquaman” и „Wonder Woman” дебитирале …

Повеќе »