(ВИДЕО) Водителот на Телма „тресна“ од земја поради гостинот!!!

Гостин во утринската програма на Телма беше легендата на македонскиот спот, Шабан Трстена. Трстена беше најдобриот спортист во нашата држава во минатиот век. Тој беше единствен од овие наши простори со златен и со сребрен олимписки медал. Двапати се искачуваше на највисокото место на европскиот пиедестал, а трипати триумфира на медитеранските игри.
Иако, водителот на Телма воопшто не беше предизвик за Трстена, олимпискиот шампион реши на брзина да покаже дека сеуште го држи силата.


Сакаш да се.. пробаш со мене сакаш?…

САКАШ ДА СЕ.. ПРОБАШ СО МЕНЕ САКАШ?…


Posted by Gledy on Donnerstag, 26. Oktober 2017

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Започна снимањето на филмот „Касапско оро“: Политички трилер кој ветува визуелна и емотивно моќна приказна

Денеска на падините на Средно Водно, во драматичен амбиент и со исклучителна филмска екипа, падна …