(ВИДЕО) СРЕДЕ ЕМИСИЈА ВО ЖИВО ВОДИТЕЛКА ЈА ГРИЗНАЛА ЗМИЈА: Објавила ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО, па ја покажала повредата! Ова боли!

Водителката од Босна и Херцеговина, Вања Шемиќ, била касната од змија за време на снимањето на инсерт за емисија.
Таа на социјалните мрежи објавила видео од каснувањето со опис:
„Питонот е мало маче за овие змии околу мене, но кој ќе преживее каснување од питон, што можат да му направат малите змии?
Потоа го одбранила питонот кој ја каснал за рака.

@vanjasemic


La,La,La,La,La Bolilo je…

♬ dumb dumb – sped up – mazie


„Непосредно пред да го земам, галев зајаче и хрчак. Сега замислете кога ме помириса и помисли ‘Еве го мојот појадок, голем’“, се пошегувала таа.
Инаку, Вања Шемиќ неодамна стана хит на социјалните мрежи откако се насмеа кога зад неа се појави непознат маж додека таа снимаше прилог.
„Прекрасни мои сограѓани, никогаш не знаете кога ќе ве нападнат“, рекла таа, а објавата ја споделила и нејзината соговорничка Дијана Ќириќ Парла, посочувајќи го фактот дека Вања е професионалец.
„Луѓето ја сакаат и таа шири љубов каде и да оди. Таа е и професионалец, некој може да те скокотка, но ти работиш. Нема запирање“, напишала Парла Ќириќ.


Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Екран ви ги претставува хедлајнерите на Pinkpop 2024

Екран во неколку објави ќе се обиде да ви ги презентира најголемите музички имиња кои …