Tag Archives: емисија во живо

(ВИДЕО) СРЕДЕ ЕМИСИЈА ВО ЖИВО ВОДИТЕЛКА ЈА ГРИЗНАЛА ЗМИЈА: Објавила ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО, па ја покажала повредата! Ова боли!

Водителката од Босна и Херцеговина, Вања Шемиќ, била касната од змија за време на снимањето на инсерт за емисија. Таа на социјалните мрежи објавила видео од каснувањето со опис: „Питонот е мало маче за овие змии околу мене, но кој ќе преживее каснување од питон, што можат да му направат …

Повеќе »

(ФОТО) ТВ ЕКРАН: Во емисија во живо водителка во шок – соговорникот се соблекол гол!

„Не сум видела гол маж толку многу долго време“, Водителката Холи Вилогби, останала во шок кога пејачот Метју Гос се соблекол гол во шоуто „Celebritu Juice“, а својата машкост ја сокрил со чорап. На Холи тоа воедно ѝ било последно водење на емисијата во која што поминала цели 12. години. …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕОЧЕКУВАН ОДГОВОР – Бламирање среде емисија во живо:„Бев со тебе на задното седиште во автомобилот!“

Легендарниот музичар Бери Менило се појавил на утринската програма на британската телевизија и ја шокирал презентерката Кејт Геравеј. Причината за неговото вклучување беше неговиот нов албум „Night songs II”“ (Ноќни песни II), но и потсетник за старите хитови што му ја донесоа титулата „жива легенда“. Бери најпрво зборувал за неговиот …

Повеќе »