(ВИДЕО) После разводот сакала голема промена: Погледнете како стилистот ја разубавил!

На луѓето понекогаш им е потребна голема промена за да почнат да се чувствуваат подобро.
И’ на 55. годишната Кери од САД и била потребна една таква промена па одлучила да го посети својот некогашен школски другар, познат стилист, Кристофер Хопкинс.
Кери неодамна се развела па поради тоа сакала да промени уште нешто во својот живот. И требало нешто позитивно, нешто поради што ќе се чувствува подобро, поубаво, помладо…
Погледнете како Кристофер ја разубавил. Била презадоволна.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈАВА: Денес и во петок ОГРОМНО количество на Сахарска прашина и песок во воздухот на Балканот, и во Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски Поради изразеното јужно воздушно струење кое ќе го има над …