(ВИДЕО) Поради немаштина брачен пар сакал да снима порно филмови, а потоа доживеале неверојатно БЛАМИРАЊЕ!

Децата обично знаат како да ги засрамат своите родители
Џен и Бред Харисон, поради тешката финансиска состојба во која се нашле, одлучиле своите интимни снимки да ги продадат преку Интернет.
Тие им кажале на своите деца што прават, но многу брзо се покајале што им ги кажале сите детали. Имено, тие на ТикТок им кажаа на своите придружници, кои бројат над 300. илјади, за непријатната ситуација во која се најшле. Имено, децата им кажале се’ на своите баби и дедовци, што предизвикало општ шок во семејството.

@thehannistonsRepost of a popular one 🤣 #comedy #couple #pstar #buffering


♬ original sound – The Hannistons


За среќа, мајката на Џен имала разбирање за овој нивен потфат, па дури и неколку пати се појавила во нивните видеа, со цел да се пошегува на нивна сметка.

@thehannistonsOopsie #couplestiktok #married #husband #wife #fyp


♬ original sound – Lachlan Sutherland

Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Прославата на Светскиот ден на Бубата

Вториот по ред собир годинава во организација на Буба Клуб Македонија е прославата на Светскиот …