(ВИДЕО) Останале сами во лифтот, а она што го забележала камерата како ВИРУС се шири низ светот !

Тони Шерб воопшто немал поим дека ова видео ќе стане интернет хит и ќе се прошири низ целиот свет…

Заменик шефот на полициската управа во тексашкиот град Ел Пасо, Тони Шерб, после 29. години работа отишол во пензија.
Својата работа си ја вршел многу професионално, па последниот ден од неговата работа, одлучил да направи мала забава за себе и за своите колеги.
Тони Шерб воопшто немал поим дека ова видео ќе стане интернет хит и ќе се прошири низ целиот свет.
Секоја чест за него.
Кога на разгласот во лифтот во полициската зграда започнала познатата песна Watch Me (Whip / Nae Nae), Тони започнал да танцува (веруваме дека неговото танцување ќе ве насмее) па во тоа му се придружила најпрво едната колешка, а потоа и другите колеги.
А, сега време е за шоуто. Погледнете го видеото подолу.
Сигурни сме дека ќе ви се допадне.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) РАЗЛИЧНА КОРЕОГРАФИЈА – Видео кое ги „преплаши“ постарите: Вака генерација „З“ танцува на „Макарена“

Песната „Макарена“ е една од најпознатите музички нумери во светот, а танцот на заразниот ритам …