Tag Archives: син

(ВИДЕО+ФОТО) Бали бег стана татко: Најпосакуваната турска актерска двојка доби син!

Како што известуваат турските медиуми Неџла се породила во американска болница. Турските медиуми јавија дека една од најпопуларните турски актерски двојки, Бурак Оџивит и неговата сопруга Фахрие Евџен, станаа родители. Фехрие, или позната по улогата на Неџла, се породила во 13:30 часот. Бебето се вика Каран. „Таткото присуствувал на породувањето …

Повеќе »

(ФОТО) Пост кој радува но и растажува: Синот на Гордана Силјановска свири кавал во парк, собира парички и им ги дели на дечиња!

„Синот на Гордана Силјановска свири кавал во парк, собира парички и отпосле им ги дели на дечиња, вчера објавија неколку македонски медиуми. Поклон до земја Маестро, се вели под фотографијата направена од Соња Маџук“. Многумина коментираа на постот на ние ги одвоивме овие:

Повеќе »

(ФОТО) Брена и Боба станаа баба и дедо: Александра Пријовиќ го родила наследникот!

Младата фолк пејачка, Александра Пријовиќ денеска се породила во Белград и на свет донела здраво момче. Како што дознаца pink.rs, Александра во една приватна белградска болница се породила денеска во 9. часот и на свет донела здраво машко дете, тешко 2.800 грама. Царскиот рез минал без проблеми а новопечениот татко …

Повеќе »

(ВИДЕО) Синот на славниот актер станал професионален борач и изгледа исто како својот татко

Иако светот пишува за мозочниот удар на неговиот татко синот на Лук Пери привлекува внимание на друг начин… Иако во светот на славните најчесто се случува децата да ги следат стапките на своите познати родители и почнуваат да се бават со глума, во случајот на Лук Пери и неговиот 21. …

Повеќе »

(ФОТО) После дијагнозата глумицата пред тешка задача:„Морав на синот да му кажам за болеста!“

Животот на Селма Блер драстично се променил откако сфатила дека секој ден има се’ помалку контрола над сопственото тело. „Знаев синот да го оставам километар и пол од куќата а пред да се вратам дома, морав да запрам и да се одморам во автомобилот. Тоа ме убиваше“, раскажала ѕвездата на …

Повеќе »

Партнерката на српската премиерка родила син!

Милица Ѓуриќ, партнерка на српската премиерка Ана Брнабиќ, родила син Како што дознава српски „Блиц“, Милица Ѓуриќ, партнерката на српската премиерка Ана брнабиќ денеска во Белград родила син. „Милица Ѓуриќ роди момче, а породувањето мина во најдобар ред“, рекла за „Блиц“ од кабинетот на Ана Брнабиќ. Како што дознава „Блиц“, …

Повеќе »

(ФОТО) Ричард Гир добил син пет месеци пред неговиот 70. роденден

Во септември минатата година брачниот пар ја објави среќната вест дека го чекаат првото заедничко бебе, иако на славниот глумец, ниту на неговата сопруга тоа не им е прво дете. Гир веќе го има синот Хомер… Холивудскиот глумец Ричард Гир (69) само неколку месеци пред неговиот 70. роденден станал татко …

Повеќе »

(ФОТО) Бали бег почнал да штеди за бебето: Веќе уплатил 300.000 евра!

Турската ѕвезда и еден од најзгодните глумци на неродениот син веќе му обезбедил вистинско богатство. На сметката во банка му уплатил 300.000 евра, износ кој ќе може да го „подигне“ кога ќе наполни 18. години… Турскиот глумец Бурак Оџивит (33) со сопругата Фахрије Ецџан (32) го чека првото дете. Турската …

Повеќе »

(ФОТО) Ева Лонгорија го покажала лицето без шминка: Но и прекрасен гест со нејзиното синче!

Откако станала мајка глумицата Ева Лонгорија не се двоуми да објави фотографии без шминка. Глумицата на серијата „Очајни домаќинки“ станала мајка во 43. година и се чини дека е посреќна од било кога. Таа и нејзиниот сопруг, Хозе Антонио Бастон, пред четири месеци го добиле момчето, Сантијаго. Ева објавила фотографија …

Повеќе »