Tag Archives: син

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Славен или не, татко си е татко: Погледнете како славниот глумец го учи синот да вози велосипед

Славен или не, татко си е татко, а една од обврските кои ги имаат е да ги научат децата да возат велосипед, за почеток… Славниот 41. годишен ирски глумец, Колин Фарел, го научил својот осумгодишен син Хенри да вози велисипед. Се чини дека без оглед на славата и парите некои …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Кристиано Роналдо со синот во кампања за детска облека

Славниот фудбалер Кристиано Роналдо ја прошири својата модна линија „CR7“ со машка колекција за деца. Познатиот Португалец и неговиот син Кристиано Џуниор снимија рекламна кампања за да ја промовираат тексас колекцијата за момчиња но и со модели на спортски кошули. ❤️❤️ A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) …

Повеќе »

(ФОТО) Даниел Кајмаковски го покажа синот – Давид е копија на тато

Популарниот македонски пејач Даниел Кајмаковски, пред осум месеци стана татко. Иако ретко објавува фотографии од своето семејство, сепак овој пат тој одлучил да ги почести своите фанови и објави фотографија од неговата сопруга и нивното бебе, малиот Давид Кајмаковски на рутински преглед на доктор. Во коментарите под фотографијата фановите пишуваа …

Повеќе »

(ВИДЕО) Прв трејлер за „Досиеа Х“: Скали и Молдер ќе имаат полни раце работа

Се враќа серијата „Досиеа Х“, а сега е објавен и првиот трејлер за 11. сезона на светски популарната серија… Ако може да се суди според видео клипот подолг од две минути, Скали и Молдер ќе имаат полни раце работа. Во приказната се враќа и’ „Пушач“, како и еден од осамените …

Повеќе »

(ФОТО) Го покажала прстенот: Стетам и Роси тајно се венчале!

Британскиот глумец Џејсон Стетам дваесет години помладата убавица ја запросил во почетокот на минатата година. Тогаш за свршенички прстен „искеширал“ дури четврт милион фунти. Little Statham ☺️❤️❤️👼🏻 Congratulations mummy and daddy – @rosiehw and @jasonstatham xxx I'm in love! #love #TFLers #photooftheday #20likes #amazing #smile #follow4follow #like4like #infant #instalike #black …

Повеќе »