Tag Archives: син

(ФОТО) “Шмекер“ од стар ков: Мик Џегер на девојката, со која има 4. годишен син, и купил куќа од 2. милиони долари

Имотот се наоѓа во Флорида… Познатиот пејач Мик Џегер (77) решил да ја израдува својата девојка Мелани Хамрик (33) , со која го има синот Деви (4) со тоа што и купил куќа во вредност од 2. милиони долари, пренесува списанието „Пипл“.   View this post on Instagram   A …

Повеќе »

Синот на познатиот пејач пронајден мртов во својот дом: Имал 28. години

СИН НА ПЕЈАЧОТ Боби Браун, 28-годишниот Боби Браун Јуниор. бил пронајден мртов во неговиот дом во Лос Анџелес. Боби бил пронајден во средата. Службениците на полицијата во Лос Анџелес одговориле на итен повик во средата околу 13.50 часот, потврдил портпаролот Џеф Ли за Си-Ен-Ен. Браун јуниор бил прогласен за мртов …

Повеќе »

НАЈУБАВО ИЗНЕНАДУВАЊЕ – ВИДЕО ШТО ЌЕ ВЕ ТРОГНЕ: Мајката секогаш го препознава своето дете!

Еден син решил да ја изненади својата мајка откако порано пристигнал дома од војска и ја чека пред нејзината работа, а му помогнале неговиот татко и дедо кои ја снимија реакцијата на трогната мајка и ова прекрасно видео... Врската помеѓу мајката и детето е посебна, таа не праекинува дури и …

Повеќе »

(ФОТО) ТРАГИЧЕН ЖИВОТ – Сопругата и ќерката ги загубил во стравична несреќа а синот поради тешка болест: Зад насмевката на Џо Бајден се кријат големи трагедии

За своите 77 години, Џо Бајден доживеал бројни трагедии, но не се предал. Во тек се избори за американски претседател, кои никогаш не биле понапнати. Борбата е меѓу актуелниот претседател Доналд Трамп и демократот Џо Бајден, кој на денот на изборите го посетија гробот на неговиот никогаш непрежален син за …

Повеќе »

ЧЕСНО ИЗВИНУВАЊЕ – Гестот на оваа мајка го воодушевил регионот: „Извини сине што не верував дека ќе ја видам твојата диплома!“

Фотографијата на денот ни доаѓа од Нови Сад, каде една мајка се обидела на многу оригинален начин да му се извини на своето дете за недостатокот на верба во него. „Извини, синко, не верував дека ќе ја видам твојата диплома“, стои на транспарент кој го држат две девојки на паркингот …

Повеќе »

(ФОТО) Тага во семејството на легендарниот глумец: Синот на Роберт Редфорд на 58. години ја загубил битката со ракот!

Синот на Роберт Редфорд, режисерот Џејмс, починал во петокот на 58-годишна возраст од тумор на црниот дроб, пишуваат американските медиуми. Смртта на Џејмс Редфорд ја потврди на Твитер неговата сопруга Кајли Редфорд. „Џејмс почина денес. Нашите срца се скршени. Имаше прекрасен живот, влијаеше на многумина и беше сакан. Јас бев …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ИСПОВЕД НА МЛАД ТАТКО – „Кога нашиот син се роди, сопругата не можеше да поднесе што има Даунов синдром. Си замина а јас останав!“

„Во ниту еден момент не помислив да го напуштам мојот син, тоа би било навистина нехумано. Со сопругата наскоро се разделивме, и започнав нов живот како самохран татко на ‘сончево’ дете“, вели тој Евгениј Анисимов (33) од Русија не можел да замисли да го остави своето дете во сиропиталиште како …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТРАЕЛО ПЕТ ГОДИНИ – Сопругот имал афера со нејзината мајка:„Нашиот син ги фати!“

Видеото на Џејми Вокер стана вирален на Тик Ток откако споделила шокантна приказна за тоа како открила ден по нејзиниот 33-ти роденден дека нејзиниот сопруг спиел со нејзината мајка и тоа пет години… Таа ја споделила шокантната приказна за тоа како открила дека нејзиниот сопруг ја изневерувал со сопствената мајка …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ова баш болело: Син од чист мир го удрил татко си во меѓуножјето и тоа додека носел голем телевизор!

Па добро момче, каде токму во тој момент да го „почестиш“ со толку прецизен удар? Катастрофа! Тоа е единствениот збор што може да ја опише епизодата на носење никогаш поголем и поскап телевизор. Двајцата мажи планирале да пренесат огромен телевизор,тоа попладне, и поради тоа морале да внимаваат како ќе го …

Повеќе »