Tag Archives: син

(ВИДЕО+ФОТО) ТРАГЕДИЈА – Синот на вториот возач на опожарениот автобус за БНТ:„Неговото тело е пронајдено во преградата за спиење“

Денеска е извршен повторен преглед на возилото. Како резултат на тоа, жртвите на тешката несреќа станаа 45. Името на вториот возач на опожарениот автобус на автопатот Струма е Кадрим Мемеди. Неговиот син Бесар ексклузивно за БНТ изјавил дека телото на неговиот татко било пронајдено во одделот за спиење. Не возел, …

Повеќе »

ИСКУСТВА СО КОРОНА – ЈАС И СИН МИ ДИШЕВМЕ КАКО ДА ИМАМЕ ЧОРАПА НА УСТАТА! Актерката отворено за короната: Да не бев вакцинирана, БИ БИЛА НА КИСЛОРОД!

Актерката Бојана Грегориќ Вејзовиќ, која ја надмина короната, на својот Инстаграм профил го сподели своето искуство од борбата со опасниот вирус, но и изјави дека благодарение на вакцинацијата имала послаби симптоми од нејзиниот 15-годишен син. „Повеќе од 7.000 заразени денес!!! Ќе ви кажам за мојата „средба“ со короната неодамна. Мојот …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се огласил и таткото на убиената снимателка – еве што вели за Алек Болдвин

ТАТКОТО на убиената снимателка Халин Хачинс за првпат јавно проговори по трагедијата што го снајде нивното семејство. Украинецот Анатолиј Андросович вели дека тој и неговото семејство се целосно уништени. Сепак, тој не го обвинува Алек Болдвин за трагедијата. „Сè уште не можеме да веруваме дека Халина е мртва. Нејзината мајка …

Повеќе »

(ФОТО) ТАГА ВО ХОЛИВУД! Одржана комеморацијата за Халини Хачинс – присуствувал и Болдвин

АЛЕК Болдвин присуствувал на приватна комеморација за Халина Хачинс, снимателка што случајно ја убил во четвртокот кога пукал од реквизит пиштол кој по грешка бил наполнет со вистински куршуми. Болдвин заедно со сопругот и синот на трагично загинатата Хачинс присуствувал на комеморацијата со семејството и пријателите, јавуваат американските медиуми. Холивудскиот …

Повеќе »

(ФОТО) КОНЕЧНО – После две години Џек Николсон се појавил во јавност!

Џек Николсон по речиси две години, беше виден во јавноста, во вторникот, 19. октомври, на натпреварот на Лос Анџелес Лејкерс. Актерот (84) со својот син Реј (29) седел во публиката на отворањето на сезоната на Лејкерс, чиј инаку голем фан е, против Голден Стејт Вориорс. „Џек изгледаше среќен што среќен …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ТИКТОКЕР ТВРДИ ДЕКА КИЈАНУ РИВС МУ Е ТАТКО И ИЗНЕЛ ДЕТАЛИ: Не мора да ме ПРИЗНАЕ! Доцна дознав дека сум вонбрачен син на ЗВЕЗДА!

Тиктокерот Дастин Тајлер, излегол во јавноста со шокантно тврдење – дека тој е вонбрачен син на актерот Кијану Ривс. Тој ги опишал шокантните детали во една од неговите снимки, каде што прво објаснил дека е роден како син на еден од најпознатите актери во Холивуд. После тоа напишал дека неговите …

Повеќе »

(ФОТО) УЖАС ВО БРИТАНИЈА – ГО ТРУЕЛЕ СО СОЛ, ГО ПРИНУДУВАЛЕ ДА СПИЕ НА ПОД: Момчето ги молел татко му и маќеата да му помогнат, му ја скршиле главата и го фотографирале како умира!

Таткото и неговата девојка го труле шестгодишното момче со сол и го малтретирале со месеци пред да го убијат „кршејќи му ја главата на тврда површина“, било речено на судењето на „родителите од пеколот“ во Британија. 29-годишниот Томас Хјуз и неговата девојка Ема Тастин (32) се обвинети за убиство на …

Повеќе »

(ФОТО) ГО ЗАКЛАЛА СИНОТ (2) ПА ЛЕШОТ ГО ФРЛИЛА НА КАСА ВО СУПЕРМАРКЕТ: Незапамтен хорор во Италија!

Поранешна унгарска порно sвезда е обвинета дека го избодела до смрт својот двегодишен син за време на грдата борба за старателство и го фрлила неговото тело на касата во италијански супермаркет. Според Њујорк пост, Каталин Ерзбет Брадакс (44) влегла во супермаркет во градот Сиата дела Пиева и повикала помош додека …

Повеќе »

(ФОТО) Семејството во солзи ја исполнило нејзината последна желба: Погребана Марина Туцаковиќ 

Марина Туцаковиќ била погребана на Новите гробишта во Белград. Славната авторка на стихови ќе почива како што сакаше покрај својот син Милош, кој почина во 2013. година. Сопругот Александар Фута Радуловиќ и синот Лашча со плачење се простија од својата сопруга и мајка, а на погребот присуствуваа бројни поп sвезди, меѓу …

Повеќе »