Tag Archives: Мајкл Даглас

ФИЛМОТ КОЈ ЈА ВИВНА ВО ЅВЕЗДИТЕ – „МАЈКЛ ДАГЛАС ЗАРАБОТИ 14 МИЛИОНИ НА ‘НИСКИ СТРАСТИ’ А ЗНАЕТЕ ШТО МИ ДАДОА МЕНЕ?“ Шерон Стоун открила како била ПОНИЖЕНА

Откако во говорот пред Женскиот фонд за истражување на ракот открила дека веројатно изгубила половина од парите поради пропаѓањето на банката во Силиконската долина (зашто подоцна се појави информација дека станува збор за 13,4 милиони долари), Шерон Стоун открила и дека е губитник кога станува збор за „Ниски страсти“, филмот …

Повеќе »

ЌЕ ВЕ НАСМЕЕ – Фотографијата на која Мајкл Даглас гледа во деколтето на Кетрин Зета Џонс стана хит

Мајкл Даглас и неговата сопруга Кетрин Зета-Џонс се појавија на премиерата на филмот „Ant-Man and the Wasp: Quantumania“ во Лондон, а многумина ги насмеал моментот кој го уловија фотографите. Кетрин Зета-Џонс го привлече вниманието со своето појавување на премиерата на „Ant-Man And The Wasp: Quantumania“, а ниту нејзиниот сопруг Мајкл …

Повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас е вистинска убавица, блеска каде и да се појави

Актерката Кетрин Зета Џонс на својот Инстаграм профил сподели слика со својата ќерка Карис и ги воодушеви своите следбеници. Во описот на сликата напишала дека ова е нејзиниот омилен начин на забава и дека е време за купување и нив две. Исто така, се јавила Карис и и напишала дека …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мајкл Даглас објавил видео од Париз, изгледа непрепознатливо поради новата фризура

Мајкл Даглас направил голема промена во својот изглед. 78-годишниот актер за време на викендот објавил видео на социјалните мрежи на кое се гледа дека ја обоил косата. Актерот се јавил од балкон во Париз и ја открил новата боја на коса под бејзбол капа. Иако не го спомнува тоа во …

Повеќе »

(ФОТО) УБАВА СЛУЧАЈНОСТ – Кетрин Зита-Џонс и Мајкл Даглас денес слават роденден, познатиот пар е роден на ист датум

Кетрин Зита-Џонс и Мајкл Даглас се еден од ретките парови кои можат да се пофалат со роденден кој се паѓа на ист датум. Денес е нивниот среќен ден. Кетрин и Мајкл се родени на 25. септември, но со одреден временски јаз. Актерот е роден во 1944. година и денес го …

Повеќе »

(ФОТО) Велат дека е поубава од мајка и: Ќерката на Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас плени со својата појава!

Израснала во вистинска убавица, а многумина тврдат дека е поубава од нејзината мајка … Карис Зита Даглас, ќерка на актерската двојка Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас, има 18 години и израснала во вистинска убавица. View this post on Instagram A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) Таа неодамна заврши …

Повеќе »

(ФОТО) Во домот на Мајкл Даглас морала да интервенира полиција и Брза помош

Веќе некое време се пишува дека славниот актер Мајкл Даглас има проблеми во бракот со сопругата Кетрин Зета Џонс. Овој пат во нивниот дом морале да интервенираат брзата помош и полицијата, пренесува списанието In Touch Magazine. Наводно, сето тоа се случило во нивниот дом во Ирвингтон, Њујорк. Според нив, помошта …

Повеќе »

(ВИДЕО) Таа беше најубавата актерка во Холивуд, се повлече поради ТРАГИЧНА причина и одлучила да остари!

Кетлин Тарнер е единствената американска актерка која не ги крие своите години. Родена е во јуни 1954. година и глумеше во многу култни филмови како што се „Честа на Прициеви“ и „Војна на Роузови. Долго време важеше за најубавата актерка во Холивуд по која сите воздивнуваа. Таа глумеше со најзгодните …

Повеќе »

(ФОТО) РОМАНТИЧНИ – НЕ ИМ Е ГАЈЛЕ ЗА КОМЕНТАРИТЕ: За нивната РАЗЛИКА ВО ГОДИНИ сите зборуваат, а тгие никогаш не биле ПОВЉУБЕНИ – Особено после најновата СЛИКА!

Кетрин Зета-Џонс (51) и Мајкл Даглас (76) важат за еден од најдолговечните холивудски парови, иако многумина не им предвидуваа опстанок поради големата разлика во возраста. Нивната брачна врска имаше и подеми и падови, вклучително и тежок период за актерот да се соочи со злобна болест – рак на грлото, како …

Повеќе »