(ФОТО) Велат дека е поубава од мајка и: Ќерката на Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас плени со својата појава!

Израснала во вистинска убавица, а многумина тврдат дека е поубава од нејзината мајка …
Карис Зита Даглас, ќерка на актерската двојка Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас, има 18 години и израснала во вистинска убавица.


View this post on Instagram

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)


Таа неодамна заврши средно училиште, и според многумина, многу личи на нејзината мајка, па не е изненадувачки што работеле заедно на модни кампањи за луксузната куќа Фенди и биле на насловните страници на реномирани списанија.


Карис е активна и на социјалните мрежи, па покрај фотографии од снимања за модни куќи, таа често објавува семејни слики, како и заеднички фотографии со родителите и пријателите.

Фото: Принтскрин/PageSix

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …