Tag Archives: 18 години

(ВИДЕО+ФОТО) ПОСЛЕ 18 ГОДИНИ – Доаѓа продолжението на култниот филм „Ѓаволот носи Прада“: Фановите најавуваат бојкот поради една работа!

Филмот „Ѓаволот носи Прада“ се појави во кината пред 18 години, а „Дизни“ конечно најави продолжение, со враќање на оригиналниот сценарист, како и некои членови на актерската екипа. Сепак, враќањето на Ен Хатавеј се уште не е најавено, поради што некои веќе повикуваат на бојкот. Variety објави дека Дизни повторно …

Повеќе »

(ВИДЕО) 18. годишен инфлуенцер загинал во трагична несреќа

18-годишниот тиктокер Тимоти Хол, кого го следеа преку 200.000 обожаватели на оваа социјална мрежа под името Timbo the Redneck, загинал во несреќа. Тимоти загинал обидувајќи се да изведе трик со камион во дворот на еден пријател, но нешто тргнало наопаку. Тој излета низ прозорецот, а камионот се преврте и го …

Повеќе »

Тинејџерка ја продава невиноста: „Подобро да ја загубам вака отколку на забава“

„Симпатична девојка, 18. години, ученичка. Ќе ја дадам својата невиност на сериозен маж кој сака да плати 50.000 гривњи“ стои во огласот објавен во украински весник. „Итно ми се потребни 50.000 гривњи (околу 1.700 евра)и затоа ја продавам својата невиност на вистински маж, напишала во огласот во локалниот весник 18. …

Повеќе »