Tag Archives: ќерка

(ФОТО) Ќерката на Моника Белучи го променила изгледот, конечно можеме да потврдиме дека е иста како мајка и!

Меѓу многуте ѕвезди кои присуствувале на модната ревија, таму била и таа – ќерката на италијанската дива Моника Белучи – Дева Касел. Модната недела е во тек, а модната куќа „Диор“ неодамна ја претстави својата колекција облека. Меѓу многуте ѕвезди кои присуствувале на модната ревија, таму била и таа – …

Повеќе »

(ФОТО) „НЕ ЗНАЕТЕ НИЗ ШТО ПОМИНАВ“: Пријанка Чопра Џонас објаснила зошто таа и нејзиниот сопруг се одлучиле за СУРОГАТ МАЈКА

Во најновото интервју актерката си ја отворила душата и го опишала својот пат до родителството Пред точно една година Пријанка (40) и нејзиниот сопруг, музичарот Ник Џонас (30) изненадија многумина со тоа што објавија дека станале родители. Девојчето го крстиле Малти. Според Вог, не сите вести биле дочекани со воодушевување, …

Повеќе »

(ФОТО) Брус Вилис позирал со ќерката: Со хумор против болеста

Брус Вилис во март минатата година објави дека се повлекува од актерството откако му беше дијагностицирана афазија, нарушување кое влијае на говорот. После тоа, тој не се појави во јавноста, а членовите на семејството станаа единствениот сигурен извор на информации за неговата состојба. За тоа најмногу е заслужна неговата сопруга …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПРВ ПАТ – Ѕвездата на сериите “S.W.A.T.” и „Криминални умови“, Шемар Мур ќе стане татко на 53 години

Американскиот актер Шемар Мур познат по неговите главни улоги во сериоте на CBS „S.W.A.T“. и „Криминални умови“ на својот Инстаграм профил во понеделникот ја сподели веста дека на 53. години ќе стане татко. Актерот Мур во понеделникот со видео на Инстаграм им ја откри веста на своите фанови дека со …

Повеќе »

(ФОТО) Мистер Бин магистрирал на Оксфорд но во приватниот живот правел скандали: Актерот ја измамил сопругата со 26 години помлада жена, ќерката се откажала од ПРЕЗИМЕТО!

Познатиот актер вчера наполни 67 години – тој е еден од најуспешните во својот бизнис во Велика Британија и во светот. И’ додека во кариерата блеска, во приватниот живот го придружува неблагодарната титула на мајстор за скандали. Роуан Аткинсон со ќерката Лили и поранешната сопруга Сунетра Састи View this post …

Повеќе »

(ФОТО) „Таа е моја ќерка“: Антонио Бандерас никогаш не ја нарекол Дакота Џонсон своја поќерка

ДАКОТА Џонсон пораснала опкружена со љубов. Покрај мама и тато, кои по разводот успеале да одржат блиски и топли односи, во нејзиниот живот влезе уште еден родител – очувот Антонио Бандерас. Секогаш му се заблагодарува за поддршката. „Доаѓам од семејство во кое имаше многу бракови и имав многу среќа. Добив …

Повеќе »

Погребан Масимо Савиќ

Масимо Савиќ беше погребан на градските гробишта во Задар. МИРНА и Ени Савиќ, ќерката и сопругата на Масимо Савиќ, пристигнале на гробиштата во Задар на погребот. На последното збогување на Масимо Савиќ пристигнале многу познати Хрвати, но и негови колеги музичари. Семејството на Масимо ја следело урната што била ставена …

Повеќе »

Тајно направила ДНК тест на ќерката, резултатите ја шокирале: „Не знам како е можно, бев само со сопругот“

Млада жена останала целосно збунета откако тајно направила ДНК тест на нејзината ќерка, кој покажал дека нејзиниот сопруг всушност не е татко на детето. Младата мајка, која сакала да остане анонимна, ја споделила својата приказна на интернет. Откако забележала нешто чудно кај едно од нејзините деца, таа решила да направи …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) „ТЕЖИ“ 140 МИЛИОНИ, РОДИЛА ДЕТЕ НА 47 ГОДИНИ И СЕ ПЕНЗИОНИРАШЕ, А СЕГА СЕ ВРАЌА НА РАБОТА: Познатата актерка ги ШОКИРА сите со својата одлука!

Нејзиното богатство се проценува на 140 милиони долари, таа е основач на успешен вински бизнис и води среќен семеен живот со нејзиниот сопруг Бенџи Маден и нивната ќерка Редикс. Токму затоа обожавателите на Камерон Дијаз беа прилично изненадени кога беше откриено дека 50-годишната актерка се враќа од пензија, по осум …

Повеќе »