Хороскоп за денес: Што нè советуваат ѕвездите за денес 10.08.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Бидете внимателни со документите и внимателно прочитајте што потпишувате бидејќи можни се грешки.

Љубов: Ако не сте сигурни дали личноста која неодамна ја запознавте вреди за трудот, не брзајте со ништо, оставете времето да покаже.


Здравје: Внимавајте во сообраќајот.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: две години без нашиот истакнат поет, преведувач и професор Драги Михајловски

Драги Михајловски е роден на 16 октомври 1951 година во Битола, каде го поминал и …