(ФОТО) Тијана признала се’ за кавгите во бракот: Неверство не простувам!

Нашата популарна пејачка со своите настапи во „Твоето лице звучи познато“ уште еднаш потврди дека е извонреден вокал кој може се’ да донесе, и во пејачка и во стилска смисла…
Секогаш насмеана и расположена, пејачката има еден проблем, а тоа е како што вели тоа што не знае да се контролира со трошењето пари поради што често се расправа со сопругот Милан.
„Најчесто се караме бидејќи јас имам дупки во џебовите. Трошам многу, а Милан е економист во купувањето и тоа го нервира. Само за тоа се расправаме, признава Тијана Дапчевиќ за српскиот портал kurir.rs.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Американскиот актер (66) уживал на плажа со сопругата (27) и ќерката (22)

АКТЕРОТ Долф Лундгрен е фотографиран на плажа во Сардинија во добро друштво. Имено, 66-годишниот актер …