Tag Archives: финансии

Пет причини кои создаваат јаз меѓу паровите: ЗОШТО СЕ РАСПРАВАМЕ?

Секоја врска во одреден момент може да наиде на проблеми од кои понекогаш е навистина тешко да се излезе. Брачниот советник Рејчел Дејвис открива што е тоа што ги тера паровите најчесто да се расправаат. Комуникација Во секоја врска една од клучните работи е комуникацијата меѓу партнерите. И додека некои …

Повеќе »

Што го очекува секој знак во 2022. година: Прогноза на познат руски астролог

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Рускиот астролог Тамара Глоба открива каква ќе биде следната година, што ни носи на полето на љубовта, кариерата и здравјето. Овен Родените во овој знак во првите три месеци …

Повеќе »

ТРИ знаци на Зодијакот ги очекува среќа, љубов и изобилство до 22.10. – Терезиите им носат нешто магично!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите откриваат кои три хороскопски знаци ги очекуваат среќа, пари и напредок во љубовта до 22. октомври! Близнаци Близнаците ќе напредуваат толку многу низ сезоната на Терезијата што дури …

Повеќе »

Хороскопот за ЕСЕН на три знаци им носи ЧУДА: На кој знак ЌЕ МУ ТРГНЕ, кој ќе се ЗАЉУБИ, а еден знак ќе се ЗБОГАТИ!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Самиот почеток на есента ќе биде мирен, а потоа ќе се појави Марс! Подоцна Венера и Марс стапуваат во контакт и тогаш сите ќе бидеме на испит. Во светот …

Повеќе »

ГОЛЕМ ЕСЕНСКИ ХОРОСКОП ЗА ПАРИ: Овој знак ќе се најде во тешка финансиска ситуација!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Откријте каква финансиска состојба ве очекува оваа есен… Астролозите ја гледаат есента како период на позитивни промени, а еве што го очекува секој хороскопски знак на полето на работата …

Повеќе »

ДЕНЕС Е ЦРН ПЕТОК – ИМАТЕ ДВЕ МОЖНОСТИ: Не излегувајте од дома или бидете храбри – еве и зошто!

На овој ден, имате две опции – да останете во вашиот кревет и да ја избегнете потенцијалната лоша среќа што може да ви се случи во петок 13 -ти, или да го игнорирате ова суеверие. Има многу луѓе кои мислат дека петок 13 -ти е најбаксузниот датум во годината. Без …

Повеќе »

Ова се најсреќните знаци на Зодијакот до крајот на 2021. – Ќе имаат среќа во љубовта и финансиите!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Главниот фокус ќе биде насочен кон големите промени! Сепак, ќе биде потребно да излезете од вашата зона на удобност и да работите напорно за да ги остварите вашите соништа, …

Повеќе »

Мај ќе биде одличен, на финансиски план, за овие 3. знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ќе почуствуваме подобрување во сите аспекти, а рускиот астролог Павел Глоба откри што ги очекува трите знаци кои ќе бидат сведоци на ненадејна голема парична добивка: Лав Време е …

Повеќе »

За пет знаци на Зодијакот самошто започна најдобриот период во животот

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Пет знаци на Зодијакот влегуваат во најдобриот период од нивниот живот оваа недела, кој ќе трае дури три години. Овен Овенот работи напорно со години, но како никој да …

Повеќе »