Tag Archives: сопруг

(ВИДЕО) Сите мислат дека МАЖ и и е татко, а тој е ЧЕТИРИ ГОДИНИ постар од неа: Девојката изгледа како тинејџерка, а таа е МАЈКА на три деца!

Каролин Фулц (30) од Аризона, САД, е навикната другите да мислат дека е дадилка или постара сестра на нејзините деца, бидејќи тие често се „шокирани“ колку таа изгледа млада. Таа исто така додала дека некои луѓе мислат дека нејзиниот сопруг Дру (34) и е татко иако разликата меѓу нив е …

Повеќе »

(ФОТО) Емотивна објава на сопругата на Брус Вилис: Во добро и во лошо, со сопругот!

Ема Хеминг Вилис на својот Инстаграм профил објави приказна со сопругот Брус Вилис која ги трогна фановите. Во објавата поранешната манекенка и пензионираниот актер нежно се држат за рака. Ема објави стори веднаш откако објави видео од концертот на Хари Стајлс на кој отиде со нивните ќерки Мејбел (10) и …

Повеќе »

ШТО ја натерало НЕДА АРНЕРИЌ ДА КРЕНЕ РАКА НА СЕБЕ: 3 години ова прашање ја мачи јавноста, а причината е СТРАШНА

Поминаа три години откако познатата актерка Неда Арнериќ почина во својот стан во Белград. Имаше 67. години, а многумина велат дека за се е виновна депресијата Пред три години, на 10 јануари, регионот беше шокиран од веста дека Неда Арнериќ е пронајдена мртва во нејзиниот стан во Врачар. Безживотното тело …

Повеќе »

Тајно направила ДНК тест на ќерката, резултатите ја шокирале: „Не знам како е можно, бев само со сопругот“

Млада жена останала целосно збунета откако тајно направила ДНК тест на нејзината ќерка, кој покажал дека нејзиниот сопруг всушност не е татко на детето. Младата мајка, која сакала да остане анонимна, ја споделила својата приказна на интернет. Откако забележала нешто чудно кај едно од нејзините деца, таа решила да направи …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) „ТЕЖИ“ 140 МИЛИОНИ, РОДИЛА ДЕТЕ НА 47 ГОДИНИ И СЕ ПЕНЗИОНИРАШЕ, А СЕГА СЕ ВРАЌА НА РАБОТА: Познатата актерка ги ШОКИРА сите со својата одлука!

Нејзиното богатство се проценува на 140 милиони долари, таа е основач на успешен вински бизнис и води среќен семеен живот со нејзиниот сопруг Бенџи Маден и нивната ќерка Редикс. Токму затоа обожавателите на Камерон Дијаз беа прилично изненадени кога беше откриено дека 50-годишната актерка се враќа од пензија, по осум …

Повеќе »

НЕВЕРОЈАТНА ИСПОВЕД – СО ЛЕГНАЛА СО СИМПТОМИ НА НАСТИНКА, СЕ РАЗБУДИЛА БЕЗ СЕЌАВАЊЕ НА ПОСЛЕДНИТЕ 2 ДЕЦЕНИИ ОД ЖИВОТОТ: И лекарите биле шокирани од дијагнозата!

Сите важни настани се трајно избришани Клер Мафет-Рис СИ легнала една вечер во 2021. година со симптоми на настинка. Следното утро паднала во кома 16. дена, а кога се разбудила не се сеќавала на ништо од претходните 20 години. Оваа Британка, нејзиниот сопруг и двата сина раскажаа сè во ТВ …

Повеќе »

(ФОТО) ПОЗНАТА АКТЕРКА ОД ВЕСНИК ДОЗНАЛА ДЕКА СОПРУГОТ ЈА ИЗНЕВЕРУВА СО ПОМЛАДА: Одвратни фотографии го шокираа светот! Таа веднаш проговори и направи ДРАСТИЧЕН ПОТЕГ!

Познатата и сакана актерска ѕвезда Тони Колет (The Sixth Sense, Heritary, Staircase, Little Miss Sunshine) се разведува по 20 години брак. Познатата актерка преку еден таблоид дознала дека нејзиниот сопруг Дејв Галафаси ја изневерува со помлада жена. Тони го запознала Дејв додека го промовирала албумот на неговиот бенд во тоа …

Повеќе »

(ФОТО) КОГА ПАРИТЕ НЕ МОЖАТ ДА ТИ КУПАТ СРЕЌА: Атина Оназис – сопругот немилосрдно ја изневерувал, никогаш не ја преболела смртта на саканата личност, многу трагедии и го одбележале животот

Проклетството на семејството Оназис не ка одбегналоЖивотот на Атина Оназис, и покрај нејзиното потекло и неверојатното богатство што го наследи, беше се освен бајка. 37-годишната Атина, именувана по нејзината баба, првата сопруга на Аристотел Оназис, најмоќниот и најбогатиот грчкисопственик на бродови.Нејзината баба починала на 45. години, а на 24. години …

Повеќе »

(ВИДЕО) И РЕКЛЕ ДА ГО ОСТАВИ – Мајка на четири деца тврди дека сопругот и забранил да излегува во град: „Полугола си, тоа е само за мене!“

Млада мајка на четири деца објавила видео на својот TikTok профил во кое ја покажува реакцијата на нејзиниот сопруг на „предизвикувачкиот“ аутфит во кој таа планирала да излезе на пијалок со пријателите. Сисмаи Авелар од Калифорнија отишла кај својот сопруг во тесни фармерки и горен дел што го открива стомакот. …

Повеќе »