Tag Archives: пари

2 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ НЕКА СЕ ПОДГОТВУВААТ ЗА ФИНАНСИСКО ИЗОБИЛСТВО: Џебовите кон крајот на јули ненадејно ЌЕ ИМ СЕ НАПОЛНАТ СО ПАРИ

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ѕвездите носат уникатни можности за поединци, особено на крајот на јули кој ќе биде посебен за сите хороскопски знаци. Но, два хороскопски знаци треба да бидат особено подготвени да …

Повеќе »

ФИНАНСИСКИ ХОРОСКОП ОД 15 ДО 21 ЈУЛИ: Едни очекуваат големи промени, а други Меркур и Венера ќе ги „осветли и облече“

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Погледнете што ви подготвуваат ѕвездите оваа недела кога се парите во прашање Постигнувањето успех во финансискиот сектор е многу полесно ако функционираат планетите. Стрелец Стрелците често се подготвени на …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци нема да знаат што да прават со парите во втората половина на јули

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Топлиот јули пристигна, а вториот месец од летото ќе изобилува со поволни можности за личен раст и развој, но и шанси за финансиски успех, особено за одредени хороскопски знаци. …

Повеќе »

ХОРОСКОП ЗА ПАРИ ЗА ЈУЛИ 2024 ГОДИНА: Марс во Бик носи драматични промени, а некои знаци сугерираат и промена на работното место

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Овие хороскопски знаци ќе уживаат во неочекувано богатство Марс во одреден знак го насочува вниманието кон конкретни аспекти од животот. Од 10 јуни до 21 јули Марс ќе престојува …

Повеќе »

УТРЕ ЗАПОЧНУВА ЛЕТОТО: Нема на сите да им оди според планираното, но 5 хороскопски знаци веќе почнуваат да слават!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астрологијата открива на кои хороскопски знаци почетокот на летото 2024 година носи среќа! Летото 2024 година започнува во четврток, 20 јуни 2024 година во 22:50 часот и завршува во …

Повеќе »

НЕВЕРОЈАТНО – ПСИХОЛОЗИТЕ ОТКРИЛЕ ДЕКА БОГАТИТЕ ГИ ИМААТ ОВИЕ ПЕТ КАРАКТЕРИСТИКИ И ЗАТОА СЕ „ПОЛНИ СО ПАРИ“: Студијата открила какви заеднички карактеристики имаат!

Психолозите ја испитуваа врската помеѓу богатството и личноста за да идентификуваат пет клучни карактеристики на богатите.Семејството Рој, кое е во центарот на серијата „Succession“ на HBO, прикажува егоистична, нарцисоидна и одмаздољубива група милијардери, но прашањето е дали тоа е реалистично прикажување на милијардери? Студијата, спроведена од група научници од Факултетот …

Повеќе »

(ФОТО) ПРЕКРАСНО – ОСВОИЛ 40 МИЛИОНИ НА ЛОТАРИЈА И ДАЛ ОТКАЗ: Еве што прво си купил, а многумина СЕ ШОКИРАЛЕ кога слушнале што направил за своите деца

Клиф Литл од Северен Квинсленд (Австралија) станал мултимилионер преку ноќ во 2019 година со освојување на премијата на Лото. Едно утро ја вршел својата вообичаена работа и го живеел својот вообичаен живот, следното утро имал 40 милиони долари на неговата сметка. Во интервју за австралиската телевизија „9 News“ тој опиша …

Повеќе »

Три хороскопски знаци за кои парите се „лепат како луди“, имаат најголеми шанси да добијат на лотарија

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Некои хороскопски знаци едноставно имаат повеќе среќа од другите и се чини како парите се лепат за нив. Среќата ги следи на секој чекор, а игрите на среќа им …

Повеќе »

Пет хороскопски знаци кои би можеле да се збогатат до крајот на годината

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ОВАА година ќе биде одлична за некои знаци во финансиска смисла, бидејќи ќе им донесе можност да направат добар профит или да ги вратат долговите. Дознајте дали сте еден …

Повеќе »